Nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi oraz bram garażowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Od kliku lat współpracujemy z firmą OKNOPLAST, która stosuje najwyższej jakości komponenty, posiada zautomatyzowany park maszynowy, a przede wszystkim wykwalifikowaną załogę, która stanowi gwarancję najwyższej jakości produktów.

Nasze okna posiadają innowacyjne  rozwiązania  funkcjonalne, charakteryzują się podwyższoną ochroną przed włamaniem oraz  dbałością o oszczędność energii. Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.

Drzwi strzegą ogniska domowego i stanowią wizytówkę każdego domu. OKNOPLAST oferuje wypełnienia o klasycznej i ponadczasowej formie oraz rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym.

Jesteśmy dystrybutorem:

oknoplast-logo Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii. Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.
aluhaus Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty, to gwarancja stworzenia drzwi aluminiowych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Wszystkie nasze wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1.
pl-logo-wnd

System WnD to autorski projekt stworzony dla osób chcących dostosować okna do swoich indywidualnych potrzeb. Propozycja ta wyróżnia się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

System WnD jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

logo gerda Ponad 25 lat doświadczeń.
Ponad 1500 punktów sprzedaży detalicznej na terenie kraju ułatwia zakup i montaż drzwi oraz gwarantuje bliską opiekę serwisową.
Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).
Dbałość o środowisko poprzez realizację ustawy w sprawie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Jakość produkcji i sprzedaży gwarantowana jest przez system zarządzania jakością potwierdzony najnowszym certyfikatem IS0 9001:2008.
hormann-logo Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie. Konsekwentny rozwój firmy rodzinnej pozwolił na przestrzeni dziesięcioleci osiągnąć stałą pozycję na rynku. Marka Hörmann jest gwarancją najnowszych rozwiązań i najwyższej jakości w trosce o Klienta. Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie, wnuków i prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann. Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są: Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christoph Hörmann.
PORTOS-logo Firma PORTOS Sp.J., krajowy producent rolet, jest obecnie liderem branży roletowej w Polsce. PORTOS Sp.J. zajmuje w tej chwili około 45.000m2. Na początku 2011 roku do użytku firmy oddane zostały nowe hale magazynowe. Od początku istnienia PORTOS Sp.J. zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet zewnętrznych. Intensywny rozwój, a także zakup najnowocześniejszych maszyn i technologii do produkcji rolet umożliwił zaoferowanie Naszym klientom wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, a także rozszerzenie produkcji o kolejne asortymenty. W roku bieżącym nowością jest system rolety nadstawnej Termo-Prestige. Celem firmy PORTOS jest bowiem szeroko pojęty rozwój i maksymalna satysfakcja klientów.
kratex

Posiadamy szeroką ofertę produktów dla Firm zarówno małych, średnich jak i dużych branży okiennej i budowlanej. Zapewniamy Państwu  renomowane produkty  głównie polskich producentów promując zarazem ich wyroby na rynku polskim jak i zagranicznym.
Udowodniliśmy, że dzięki naszej ofercie  udało się Państwu poszerzyć asortyment, jednocześnie zwiększając intensywność sprzedaży.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań.

pietruchalogo

Jeden z największych producentów parapetów PCV w Europie, rozwijający nieprzerwanie tę gałąź działalności od lat 90'tych ubiegłego wieku.

Produkujemy zarówno parapety wewnętrzne jak i zewnętrzne, przede wszystkich z PCV i innych tworzyw sztucznych. Nasza produkcja parapetów obejmuje także parapety z kamienia naturalnego.

 

 

 

Top